Neostrata Kullananlar ve Yorumlar

Aşağıda Neostrata Ürünlerini kullananan kişilerin yorumlarını görebiliriz.

neostrata-yorum-1

neostrata-yorum-1

neostrata-yorum-1

neostrata-yorum-1

resim

Dilek87:ben yağ düzenliyicisini ve yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum gerçekten çok güzel ürünler kullandığında farkı anlıyacaksın.
Elifnağme: Canm Neostrata ürünlerini daha önce hiç kullanmadım ama benim eczacımda bayılıyor o markaya.Kesinlikle kaliteli ürünleri varmış.Benim cildimde sorun olmadığı için ben sadece La roche Posay ve Avene ürünleri kullanıyorum.Nasılsa bu markalarda dermokozmetik.

LeylaHn: cilt bakımına gittiğim salondaki güzellik uzmanı tavsiyesi ile başladım.çok memnun kaldım.çok etkili olduğunu düşünüyom.siyah nokta ve leke tedavisi görüyordum.köpük olan ürünü kullanıyorum.kullandığım ürün yağlanmayıda dengeledi.ben tavsiye ederim.

Nuray Çoban: ben kullanıyorum hem yüz yıkama köpüğünü hem de cilt düzenleyici nemlendiricisini. çok memnunum. hem yağlanmayı azalttı, hem sivilce lekelerini geçirdi hem de sivilce oluşumunu bayaa engelledi. düzenli kullanımda farkı göreceksin. yalnız şunu da söylemeliyim, bu ürünü kullanırken etkisini daha çabuk ve daha çok görmek istiyorsan her ay düzenli cilt bakımına git ve siyah noktalarını temizlet. yoksa siyah noktaların zamanla sivilceye dönüşüp, iz bırakacak hale gelebilirler. ben bu ürüne başladığımda düzenli cilt bakımına gitmesem bu kadar faydasını görmezdim.

 

NeoStrata Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.